• Home
  • Menu

Giełda wolnych terminów branży eventowej Co, gdzie, kiedy?

Zobacz wolne terminy artystów:

Kim jesteśmy?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Luxart Concerts & Events, Miękinia 448, 32-065 Krzeszowice.
Możesz się z nami kontaktować mailowo pod adresem: biuro@agencjaluxart.com lub telefonicznie: 604 349 905, 728 801 721, 602 652 305.
Agencja Koncertowa LUXART działa na rynku od 1996 roku, świadcząc usługi kompleksowej organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Przez te wszystkie lata zjednaliśmy sobie grono wiernych klientów. Posiadamy wiedzę i kompetencje pozwalające na podjęcie każdego przedsięwzięcia związanego z produkcją imprezy. Zajmujemy się także działaniami marketingowymi m.in. na bazie newslettera czy drukowanych katalogów artystycznych.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego to robimy?

Cele przetwarzania danych osobowych

1) Prezentowanie artystów, grup artystycznych i innych propozycji poprzez newsletter;
2) Przedstawianie propozycji promowania artystów poprzez newsletter;
3) Obsługa zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz;
4) Przechowywanie danych dla celów archiwalnych;
5) W niektórych sytuacjach przetwarzamy dane, gdyż wymaga tego prawo, w szczególności przepisy podatkowe i rachunkowe.

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie twojego adresu e-mail (tak zwany „hash”) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia, czy jej używasz. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza Twój obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście Twojego komentarza.

Media

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę dane (np. obrazki), powinieneś unikać przesyłania materiałów z tagami lokalizacji lub wrażliwymi danymi. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać ich treść w witrynie.

Formularze kontaktowe

Podany przez Ciebie w formularzu kontaktowym na stronie Cennik Artystów adres e-mail dodawany jest do naszej bazy newsletterowej.

Ciasteczka

Jeśli zostawisz w naszej witrynie swoje dane (np. adres e-mail), podczas wprowadzania ich kolejny raz mogą być one już dogodnie podpowiadane lub uzupełniane.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem, jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Twoja obecność na naszej stronie internetowej jest monitorowana i wykorzystywana do tworzenia firmowych statystyk dotyczących odwiedzin w witrynie oraz korzystania z niej.

Automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzane z użyciem danych użytkownika

W przypadku podania adresu e-mail w celu przesłania hasła do Cennika Artystów, zachowujemy Twój adres e-mail i dodajemy go do bazy newsletterowej. Poprzez poprzedzający newsletter informujemy użytkowników o przechowywaniu oraz wykorzystywaniu adresu e-mail do przesyłania treści marketingowych.

Skąd pozyskujemy dane?

Twój adres e-mail znajdujący się w naszej bazie pozyskaliśmy z:
a) ogólnodostępnych źródeł internetowych;
b) naszej skrzynki pocztowej, przez którą prowadzimy z Tobą korespondencję;
c) formularza kontaktowego (dotyczy Cennika Artystów) oraz formularza zapisu na newsletter (dotyczy wtyczki systemu Freshmail).

Z kim dzielimy się danymi?

Twoje dane są wykorzystywane tylko do użytku wewnętrznego w naszej firmie. W przypadku artystów/managementu możemy udostępnić dane kontaktowe osobom trzecim w konkretnej sprawie (prośba o wsparcie finansowe, pomoc merytoryczna, oferty współpracy). Zazwyczaj jednak te dane są ogólnodostępne w Internecie.

Gdzie przesyłamy dane?

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Adresy e-mail są dodawane do chronionej bazy profesjonalnego systemu newsletterowego Freshmail.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Jeśli zostawisz nam swoje dane, ich treść będzie przechowywana przez czas nieokreślony. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili. Administratorzy strony mogą przeglądać i modyfikować te treści.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Możesz zażądać dostarczenia informacji, jaki rodzaj Twoich danych przechowujemy w bazie. Możesz także zażądać moderacji albo usunięcia przez nas twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych czy bezpieczeństwa.

Odwiedź nasze pozostałe serwisy:

agencja_luxart

AgencjaLuxart.com

Największy wybór Artystów
na każdą okazję!

cennik_artystow

Cennik-Artystow.com

Znajdź Artystę odpowiadającego budżetowi Twojej imprezy!

pokazy_kulinarne

PokazyKulinarne.com

Największa w Polsce oferta pokazów kulinarnych prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów kuchni.

promocja

Promocja-Artystow.com

Najlepsze formy promocji dla Artystów.

Jesteśmy
na rynku rozrywki
od 25 lat!

25 lat

Właścicielem serwisu jest Agencja Koncertowa Luxart

Odwiedź nasze pozostałe serwisy:

agencja_luxart

AgencjaLuxart.com

Największy wybór Artystów
na każdą okazję!

cennik_artystow

Cennik-Artystow.com

Znajdź Artystę odpowiadającego budżetowi Twojej imprezy!

pokazy_kulinarne

PokazyKulinarne.com

Największa w Polsce oferta pokazów kulinarnych prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów kuchni.

promocja

Promocja-Artystow.com

Najlepsze formy promocji
dla Artystów.

Jesteśmy
na rynku rozrywki
od 25 lat!

25 lat

Właścicielem serwisu jest Agencja Koncertowa Luxart